درباره ما

بنام خدا
شرکت تولیدی-خدماتی امدادگستر موج ؛ با نگرش ارتقاء کیفی محصول و با هدف تولید علم در اقتصاد نرم، فعالیت خود را در قالب یک تیم تحقیقاتی و پژوهشی در تاریخ ششم دیماه سال 1383 آغاز کرد.
امروز امدادگستر موج؛ یک مجموعه تخصصی و دانش بنیان در محور تولید و ارائه خدمات دانشی می باشد که با همت جمع کثیری از اساتید مجرب و برخورداری از گروه های کاری فنی و تجهیزات آزمایشگاهی، در مسیر تولید و صادرات گام بر می دارد. در روند توسعه فعالیت های شرکت امدادگستر، ارائه خدمت به شکل تک محصولی و توزیع در بازارهای هدف با زیرکی مدیران ارشد مجموعه و حسن شهرت کیفی محصولات شرکت، خیلی زود جای خود را به استراتژی چندمحصولی و منطبق با خواست مشتریان داد، بطوریکه امروز امدادگستر موج، موازی با فعالیت های تولیدی و به منظور شناخت و کاربست دانش مشتریان،ضمن پذیرش و تحلیل طرح های پژوهشی مختلف، امکان ارائه مشاوره، ارتقاء و ثبت و حمایت در تولید آن را نیز برای مشتریان خویش فراهم ساخته است.
علاوه بر این؛ شرکت امدادگستر موج معتقد بر اصل شخصی سازی خدمات به مشتریان نیز بوده است و با ایجاد کانال های ارتباطی مستقیم با مشتریان، از فضای بزرگ و غیر قابل دسترس یک صنعت تولیدی خارج شده است و مدیریت دانش مشتریان را در دستور کار خود دارد تا ضمن ارج نهادن به خواست آنان، در واقع گامی موثر در مسیر مزیت رقابتی نیز بردارد.
مجموعه امدادگستر موج؛ با رصد دائمی اوضاع کشور به خوبی می داند که گامهایی مهم در مسیر حرکت به سوی دولت الکترونیک برداشته است، لذا به اهمیت فناوری های نوین اطلاعاتی در سازمانها اشراف کامل پیدا کرده و از این رو با در دستور کار قرار دادن " ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و نهادهای دولت" در واقع ضمن هموار کردن مسیر همکاری های آتی، قدمی موثر در تداوم پیشرفتهای خود برداشته اند.
در مسیر موفقیت شرکتهای بزرگ، همواره توازن بین ساختار عمودی و افقی سازمان دستخوش تغییر و تحولات محیط و یا ارتباطات رسمی و غیر رسمی کارکنان قرار گرفته است و ماحصل این عدم تعادل نیز پیامدهای نه چندان خوبی را سبب شده است. اما سیر صعودی پیشرفتها در تاریخچه شرکت امدادگستر موج مبین وجود تعادل در سازگاری و یکپارچگی بین عوامل و ساختار سازمانی است. مجموعه امدادگستر موج با تکیه بر تخصص و تعهد بالای کارکنان و با محوریت غنی سازی صنایع داخلی و حمایت از صادرات غیر نفتی و با استناعت از درگاه حق، امید آن دارد که همچون گذشته ، از پیشتازان عرصه تولید و صادرات علم باشد.
این شرکت موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی
ISO 9001:2008
ISO 10004:2012
ISO HSE-MS
ISO 5S Practice
ISO TS29001
ISO IWA2
ISO CE
و دریافت تندیس طلا و نشان Diamond از موسسه بین المللی IUI در زمینه ثبت اختراع و نوآوری می باشد.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
امداد گستر موج EGM.CO
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
phoenix- dvb server، ip tv s5000، طراحی مدارات الکترونیکی و مخابراتی ، انجام پروژه های صنعتی و دانشجویی، • انجام پروژه های دانشجویی و مقالات علمی، پژوهشی، • برگزاری کلاس های آموزشی و مقاله نویسی، • چاپ مقاله در ژورنال های علمی معتبر داخلی و خارجی، • مشاوره و همکاری در انجام پایان نامه، • قبول سفارش پروژه ها و طرح های تولیدی و صنعتی
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص
سال شروع فعالیت :
1383
نام شخص مسئول :
دکتر محمد زینعلی
گواهینامه های اخذ شده :
استاندارد، ISO9001، غیره

جدیدترین اطلاعات "امداد گستر موج EGM.CO" را دریافت کنید:

 
امداد گستر موج EGM.CO
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : phoenix- dvb server، ip tv s5000، طراحی مدارات الکترونیکی و مخابراتی ، انجام پروژه های صنعتی و دانشجویی، • انجام پروژه های دانشجویی و مقالات علمی، پژوهشی، • برگزاری کلاس های آموزشی و مقاله نویسی، • چاپ مقاله در ژورنال های علمی معتبر داخلی و خارجی، • مشاوره و همکاری در انجام پایان نامه، • قبول سفارش پروژه ها و طرح های تولیدی و صنعتی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-42694831
بروز رسانی 3 ماه قبل